Najlepsze bezprzewodowe słuchawki nauszneNie musisz zadowalać się parą podrzędnych słuchawek bezprzewodowych. Dostępnych jest wiele świetnych opcji, a my wymieniliśmy je dla Ciebie właśnie tutaj. Pamiętaj, że nie wszystkie słuchawki bezprzewodowe są takie same. Istnieje mnóstwo różnych marek, a większość z nich jest bardzo nieimponująca. Modele, które wymieniliśmy są wypróbowane i prawdziwe, i zostały przetestowane i zrecenzowane przez niezliczoną ilość klientów. Są to świetne opcje, niezależnie od tego, jakiego rodzaju muzyki lubisz słuchać.

Najlepsze tanie słuchawki bezprzewodowe

Jeśli masz mniejszy budżet, ucieszy Cię wiadomość, że istnieje wiele doskonałych tanich słuchawek bezprzewodowych. Sony MDRZX110BT/B MDRZX110 to doskonała para słuchawek na poziomie podstawowym. Są tanie, niezawodne i oferują wystarczająco dobrą jakość dźwięku dla większości ludzi. Sony MDRZX110BT/B MDRZX110 to jedne z najbardziej przystępnych cenowo prawdziwie bezprzewodowych słuchawek na rynku. Są znacznie tańsze niż Bose QuietComfort 35 II, ale nadal oferują podobny poziom jakości.

Łączą się z urządzeniem za pomocą łatwej w użyciu metody parowania NFC. Po sparowaniu słuchawki te automatycznie ponownie połączą się z urządzeniem, gdy tylko znajdą się w jego zasięgu. Sony MDRZX110BT/B MDRZX110 to słuchawki typu wokółusznego. Są bardzo lekkie i wygodne, posiadają standardowy pałąk ze skóry syntetycznej. Świetnie nadają się do większości czynności, ale ich lekka konstrukcja nie wystarczy, aby chronić uszy przed głośnym otoczeniem. Na przykład, nie blokują one zbyt wielu hałasów.

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe do ćwiczeń

Jeśli szukasz pary bezprzewodowych słuchawek specjalnie do ćwiczeń, to polecamy Sony WX300. Oferują one wystarczająco dobrą jakość dźwięku, aby większość ludzi mogła cieszyć się muzyką podczas ćwiczeń. Nie są to słuchawki audiofilskie, ale spełnią swoje zadanie. Łączą się z Twoim urządzeniem przez Bluetooth i mają dodatkową funkcję: mogą być również używane jako zestaw słuchawkowy do telefonu. Między tymi dwoma trybami można się przełączać, naciskając przycisk z boku słuchawek. Sony WX300 są niezwykle lekkie i zaprojektowane tak, aby utrzymać się na głowie nawet wtedy, gdy obficie się pocisz. Posiadają elastyczny zaczep na ucho, który powinien zmieścić się wokół głowy większości ludzi. Posiadają również wbudowany mikrofon, dzięki czemu można odbierać połączenia bez użycia rąk. Nie są one tak dobre jak zwykła para słuchawek do odbierania połączeń, ale są lepsze niż nic. Sony WX300 posiadają również wodoodporną konstrukcję. Mogą wytrzymać pewne zachlapanie i deszcz, ale nie są całkowicie wodoodporne. Są to najlepsze bezprzewodowe słuchawki do pływania.

Jeśli chcesz iść całkowicie bezprzewodowo, to powinieneś szukać modelu over-ear. Oferują one lepszą izolację dźwięku i są znacznie wygodniejsze niż słuchawki nauszne lub douszne. Są większe i będą spoczywać na uchu, zamiast je zakrywać. Najlepsze bezprzewodowe słuchawki nauszne to Sony WH-1000XM3. Oferują one niesamowite wrażenia słuchowe, z mnóstwem wspaniałych funkcji, które trudno będzie znaleźć gdziekolwiek indziej. Charakteryzują się przyzwoitą jakością dźwięku, ale prawdziwa magia dzieje się, gdy aktywujesz technologię Sony QN-1000 Noise Cancelling w Sony WF-1000X. Potrafią one zidentyfikować i wyeliminować wiele różnych hałasów, takich jak ruch uliczny, odgłosy klimatyzacji itp. Są również kompatybilne z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, co umożliwia sterowanie bez użycia rąk.